Наші послуги

  1. Первинна консультація– ознайомлення із ситуацією, що склалася; визначення подальших дій; надання  допомоги у збиранні повного пакету документу, необхідного саме на даній стадії вирішення спору.
  2. Методи впливу на страхову компанію– допоможемо написати скарги до контролюючих органів, а також дамо оцінку діяльності Страховика- можливо варто одразу ж звертатися до суду.
  3. Відмова страхової компанії у виплаті– консультація щодо правомірності відмови, оспорювання відмови аж до судового позову.
  4. Ви отримали позов від страхової компанії– аналіз доказових документів, складання обґрунтованого відзиву на позов.
  5. Ви отримали позов від своєї ж страхової компанії– проаналізуємо матеріали справи, складемо відзив, відповідно до останньої судової практики, яка все частіше стає на бік Страхувальників.
  6. Позовна заява до Страхової компанії винуватця ДТП– допомога у формуванні пакету документів, необхідного для отримання страхового відшкодування за шкоду, завдану Вашому транспортному засобу.
  7. Позовна заява до Страхової компанії– коли всупереч нормам законів та умовам договору, Страхова компанія свавільно зменшили суму, яка підлягає виплаті, або взагалі відмовила у її  здійсненні.